Kurumsal

Birikimli ve Deneyimliyiz

AVEKA Türkiye güvenlik pazarında ihtiyaç duyulan "rekabetçi ve güvenilir yangın ve güvenlik dağıtım firması" çözümünü oluşturmak için 2009’da kuruldu. 10 yılı geride bırakırken tedarikçi ve ürün seçimi, müşteri hizmetleri, lojistik ve teknik destek süreçlerimizde, kurucularımızın yangın ve can güvenliği alanlarındaki 35 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikimlerinden yararlanıyoruz.

Bayilerimiz ile Rekabet Etmiyoruz

AVEKA sadece profesyonel yangın ve güvenlik firmalarına katma değerli ürün dağıtımı amacıyla kuruldu. En önemli ilkemiz bayilerimizle rekabet etmemek. Bayilerimiz ve Yetkili Satıcılarımızla rekabete girme olasılığını tamamen ortadan kaldıracak önlemleri aldık ve istisnasız yürütüyoruz. Son Kullanıcı, Müteahhit ve Elektrik Taahhüt firmalarına kesinlikle satış yapmıyoruz. Türkiye’nin her yerinde eğitimli ve profesyonel yetkili satıcı ve bayilerimizle birlikte iş geliştiriyor, satış öncesi ve satış sonrasında en iyi hizmeti sunmalarını sağlıyoruz.   

Sizi Dinliyoruz

Yeni teknolojilerin hemen yansıdığı ve ürün değişimlerinin çok hızlı olduğu güvenlik sektöründe ihtiyaç duyduğunuz ürünleri en rekabetçi fiyatlarla sunabilmek için sizlerle sürekli bilgi alışverişi yapıyoruz. Uluslararası pazarlarda yenilikleri sürekli izleyerek, test edilmiş ve kabul gören ürünleri kullanımınıza sunuyoruz. Türkiye güvenlik pazarında en çok talep edilen ürünleri de göz ardı etmiyoruz. İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize en hızlı bir şekilde cevap verebilmek bizim öncelikli hedefimiz.

Ekibimiz


Bilgitay Çelik – Satış ve Pazarlama Müdürü


bilgitay.celik@aveka.com.tr

Işık Üniversitesi Elektronik Mühendisliği mezunu olan Bilgitay Çelik yüksek öğrenimini San Diego Üniversitesi (UCSD) Pazarlama Bölümünde tamamladıktan sonra AVEKA ailesine katılmıştır. Kuruluşundan bu yana AVEKA’ da görev yapmaktadır. Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görevine devam etmektedir.


Ercüment Çeneli – Bayi Satış Yöneticisi


ercument.ceneli@aveka.com.tr

Marmara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunu olan Ercüment Çeneli, IT ve CCTV alanında 20 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. AVEKA’nın yetkili satıcı ve bayi organizasyonun oluşturulması ve geliştirilmesi için tüm satış ve pazarlama faaliyetlerinde aktif olarak görev almaktadır.


Yusuf Yıldırım - Bayi Satış Yöneticisi


yusuf.yildirim@aveka.com.tr

Selçuk Üniversitesi Elektrik-Elektronik ve Anadolu Üniversitesi İşletme mezunu olan Yusuf Yıldırım, zayıf akım sistemlerinde 10 yıllık tecrübeye sahiptir. AVEKA'nın yetkili satıcı ve bayi organizasyonunun oluşturulması ve geliştirilmesi için tüm satış ve pazarlama faaliyetlerinde aktif olarak görev almaktadır.


Cenk Ceylan – Ürün Satış Yöneticisi


cenk.ceylan@aveka.com.tr

Yangın ve güvenlik sektöründeki 7 yıllık teknik servis tecrübesi ile 2010'dan beri AVEKA'da Teknik Destek görevini yürütmektedir. Görevleri arasında AVEKA'nın tüm ürün grupları için devreye alma eğitimleri düzenlemek ve bayilerimize teknik destek vermek bulunmaktadır.


Serhat Çataltaş - Teknik Destek Sorumlusu


serhat.cataltas@aveka.com.tr

2016 yılında AVEKA 'da teknik destek görevinde başlayan Serhat Çataltaş, Sektörde 5 yıllık zayıf akım teknik servis tecrübesine sahiptir. Görevleri arasında AVEKA'nın tüm ürün grupları için bayilere teknik destek vermek, bayilerden gelen ürünlerin kontrolünü sağlamak ve satış destek bulunmaktadır.


Eylem Karul – Satış Asistanı


eylem.karul@aveka.com.tr

2011 yılından bu yana şirketimizin birçok departmanında görev almış olan Eylem Karul, 2017 itibariyle AVEKA bünyesinde Satış Asistanı olarak görevine devam etmektedir. Tüm satış operasyonunu asiste etmekte olup, Satış Müdürüne bağlı olarak çalışmaktadır.


E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Merak ettiğiniz konularda sizlere detaylı bilgi vermekten memnuniyet duyarız