Kurumsal

Genç ve Deneyimliyiz

AVEKA Türkiye güvenlik pazarında ihtiyaç duyulan "rekabetçi ve güvenilir yangın ve güvenlik dağıtım firması" çözümünü oluşturmak için 2009’da kuruldu. Genç bir firma olmakla birlikte, tedarikçi ve ürün seçimi, müşteri hizmetleri, lojistik ve teknik destek süreçlerimizde kurucularımızın yangın alarm, güvenlik, geçiş kontrol, CCTV ve bina otomasyonu alanlarındaki 25 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikimlerinden yararlanıyoruz.

Bayilerimiz ile Rekabet Etmiyoruz

AVEKA sadece profesyonel güvenlik firmalarına ürün dağıtımı ve eğitimi üzerine kurulmuş bir güvenlik distribütörüdür. Bu nedenle AVEKA, bir distribütör firmanın en önemli ilkesi olan bayileriyle rekabet etmeme kavramını gözetirken Bayi ve Yetkili Satıcılarıyla rekabete girmeyi değil birlikte iş geliştirmeyi amaçlar.  Son kullanıcı, Müteahhit, Elektrik Taahhüt firmalarına Türkiye’nin 81 ilindeki eğitimli ve profesyonel bayileriyle satış öncesi ve satış sonrasında en iyi hizmeti sunmaktadır.  

Sizi Dinliyoruz

Yeni teknolojilerin hemen yansıdığı ve ürün değişimlerinin çok hızlı olduğu güvenlik sektöründe ihtiyaç duyduğunuz ürünleri en rekabetçi fiyatlarla sunabilmek için sizlerle sürekli bilgi alışverişi yapıyoruz. Uluslararası pazarlarda yenilikleri sürekli izleyerek, test edilmiş ve kabul gören ürünleri seçiminize sunuyoruz. Türkiye güvenlik pazarında en çok talep edilen ürünleri de göz ardı etmiyoruz. Sizin ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize en hızlı bir şekilde cevap verebilmek bizim öncelikli hedefimiz.

YÖNETİM KURULU

 • Haluk Yanık

  Yönetim Kurulu Başkanı
 • Hayri Kartopu

  Yönetim Kurulu Başkan Vekili

 • Hasan Önen

  Yönetim Kurulu Üyesi
 • Hakan Sağlam

  Yönetim Kurulu Üyesi
 • Fikret Yanık

  Yönetim Kurulu Üyesi


 Bilgitay Çelik – Satış ve Pazarlama Müdürü

bilgitay.celik@aveka.com.tr  

Işık Üniversitesi Elektronik Mühendisliği mezunu olan Bilgitay Çelik yüksek öğrenimini San Diego Üniversitesi (UCSD) Pazarlama Bölümünde tamamladıktan sonra AVEKA ailesine katılmıştır. Kuruluşundan bu yana AVEKA’ da görev yapmaktadır. Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Aslı Okutur – Ürün Müdürü

asli.okutur@aveka.com.tr


Marmara Üniversitesi mezunu olan Aslı Okutur, Bilişim Sektöründe Ürün Yönetimi ve Pazarlama Bölümlerinde çalışmış olup 2019 yılı sonunda AVEKA ailesine katılmıştır. 
Satış ve Pazarlama Müdürüne bağlı olarak, Ürün Müdürü ünvanı ile görev almaktadır. 


Ercüment Çeneli – Bayi Satış Yöneticisi

ercument.ceneli@aveka.com.tr


Marmara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunu olan Ercüment Çeneli, IT ve CCTV alanında 20 yılı aşkın tecrübesiyle AVEKA’nın yetkili satıcı ve bayi organizasyonun oluşturulması ve geliştirilmesi için tüm satış ve pazarlama faaliyetlerinde aktif olarak görev almaktadır.

Yusuf Yıldırım - Bayi Satış Yöneticisi

 yusuf.yildirim@aveka.com.tr

Selçuk Üniversitesi Elektrik-Elektronik ve Anadolu Üniv. İşletme mezunu olan Yusuf Yıldırım Zayıf akım sistemlerinde 10 yıllık tecrübeye sahiptir. 
AVEKA'nın yetkili satıcı ve bayi organizasyonunun oluşturulması ve geliştirilmesi için tüm satış ve pazarlama faaliyetlerinde aktif olarak görev almaktadır.


Cenk Ceylan – Teknik Destek Sorumlusu

cenk.ceylan@aveka.com.tr

Yangın ve güvenlik sektöründeki 7 yıllık 
teknik servis tecrübesi ile 2010'dan beri AVEKA'da Teknik Destek görevini yürütmektedir. Görevleri arasında AVEKA'nın tüm ürün grupları için devreye alma eğitimleri düzenlemek ve bayilerimize teknik destek vermek bulunmaktadır.
Serhat Çataltaş - Teknik Destek Teknisyeni

serhat.cataltas@aveka.com.tr

2016 yılında AVEKA 'da teknik destek görevinde başlayan Serhat Çataltaş, Sektörde 5 yıllık zayıf akım teknik servis tecrübesine sahiptir. Görevleri arasında AVEKA'nın tüm ürün grupları için bayilere teknik destek vermek, bayilerden gelen ürünlerin kontrolünü sağlamak ve satış destek  
bulunmaktadır.

Eylem Karul – Satış Asistanı
eylem.karul@aveka.com.tr

2011 yılından bu yana şirketimizin birçok departmanında görev almış olan Eylem Karul, 2017 itibariyle AVEKA bünyesinde Satış Asistanı olarak görevine devam etmektedir. Tüm satış operasyonunu asiste etmekte olup, Satış Müdürüne bağlı olarak çalışmaktadır.E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Gelişmeler duyurular ve yeniliklerden haberdar olmak için
e-bulten listemize abone olun