Fireray

FİRERAY, yarım milyon adedi aşkın üretimiyle dünyanın en büyük bağımsız infrared optik ışın tipi duman dedektörü üreticisidir. Tüm cihazlar, Avrupa (EN54, CPD, VdS), ABD (UL), Çin (CNTC), Fransa (NF), Rusya (VNIIPO) gibi standartlara uygun olarak üretilmektedir.

 FIRERAY Işın Tipi Duman Dedektörleri, noktasal duman dedektörlerinin işlevlerini kaybettikleri depolar, hangarlar, sinema salonları gibi yüksek tavanlı yerlerde duman algılaması için dizayn edilmişlerdir.

FIRERAY Işın Tipi Duman Dedektörleriyle, 50, 100 ve 120 metre algılama mesafesi seçenekleri ile  büyüklüğü 1488 m²'ye kadar olan alanları güvenle koruyabilir, kolay kurulum ve otomatik ayarlanabilir alıcı verici üniteleriyle yaratıcı çözümler oluşturabilirsiniz. Bir adet FIRERAY Işın Tipi Duman Dedektörüyle, 20 adet noktasal duman dedektörünün koruduğu alana etki ederek sistem maliyetlerini optimize edebilirsiniz.

FIRERAY Işın Tipi Duman Dedektörleri, yarım milyon adedi aşkın üretimiyle dünyanın en büyük bağımsız infrared optik ışın tipi duman dedektörü üreticisidir. Tüm FIRERAY ürünleri, Avrupa EN54, CPD, VdS, Amerika UL, Çin CNTC, Fransa NF, Rusya VNIIPO gibi dünyaca kabul edilmiş standartlara uygun olarak üretilmektedir.

Fireray Işın Tipi Duman Dedektörleri

·         Otomatik ayarlanabilen alıcı ve verici üniteleri

·         Kolay kurulum ve bakım

·         50m, 100m ve 120m seçenekleri

·         Hata ve alarm bilgisi

·         Düşük kablolama maliyeti

·         Kontrol ünitesine 2 dedektör bağlama imkanı (FIRERAY 5000 modeli için Ex-proof seçeneği )


Ürünler

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Merak ettiğiniz konularda sizlere detaylı bilgi vermekten memnuniyet duyarız