Çözümler

Gaz Algılama

Gaz algılama ve alarm sistemleri, binalarınızda yanıcı, parlayıcı ve zehirli gazların seviyelerinin izlenmesi, tehlikeli düzeylere ulaştığında bununla ilgili senaryolar doğrultusunda gazın tahliyesi için gerekli havalandırma fanlarının çalıştırılması, vanalarının kapatılması ve sesli/ışıklı uyarıların verilmesi gibi fonksiyonları yerine getirmek için kullanılırlar.

Yapınızın büyüklüğü, kullanım amacı da sizin için önerilecek sistem için belirleyici bir etkendir. 

Rezidans binaları, oteller, alışveriş merkezleri, çok malikli iş merkezleri, binalar, hastaneler, laboratuarlar, eğitim kurumları, otoparklar, endüstriyel tesisler birbirlerinden farklı gaz algılama ve uyarı sistemi gereksinimlerine sahiptir.

Gaz algılama gereksinimleriniz ve diğer bina kontrol sistemleriyle entegrasyon düzeyi, sizin için kurulacak sistemin belirlemesinde rol oynar. 

Gaz algılama sisteminiz için bayilerimize başvurduğunuzda sizin için en uygun sistemi uygulayabilmek için bir dizi tespit ve değerlendirme çalışması yapılıyor.

Tesisiniz ve işletmenizde gaz algılama yapılması gerekli alanlar analiz edilerek gereksinimleriniz belirleniyor.

Gaz algılama sisteminizin, binanızdaki yangın alarm, bina otomasyon vb. sistemleri ile entegrasyon gerekliliği ve bunun düzeyi belirleniyor.

Geleceğe dönük genişleme ihtiyaçları da değerlendirilerek, malzeme ve tesisat maliyetleri ile birlikte sistem seçenekleri sunuluyor.

Çözümde karar kılındığında, uygulama projeleri hazırlanıp, montaj ve programlama tamamlanarak, işletme personeliniz eğitilir ve sistem teslim ediliyor.

Başlangıç aşamasında bayilerimiz sistemin çalışmasını süpervize ederek, sistem operatörlerinin eğitim eksikleri varsa tamamlamaktadırlar. Gerek duyulduğu takdirde ise küçük programlama ayarlarını gerçekleştirmektedirler.

 

SORULARINIZ VARSA BİZİ ARAYIN

Merak ettiğiniz konularda sizlere detaylı bilgi vermekten memnuniyet duyarız.

Telefon:

0212 320 32 20

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Merak ettiğiniz konularda sizlere detaylı bilgi vermekten memnuniyet duyarız