BLOG

Yazan: Cenk CEYLAN

Doğuş Alarm’ın Robot Üretim Tesisindeki Başarı Hikayesi

Sektöründe deneyimli bir ekip tarafından kurulan Doğuş Alarm ve Güvenlik Sistemleri, proje destek, proje oluşturma, saha satış, saha montaj uygulamaları ve sonrası ihtiyaçların sağlanması üzerine faaliyet göstermektedir. Geride bıraktığı 13 yılda küçük ve büyük ölçekli birçok projede yer almış, başarıyla tamamlayıp teslim etmiştir. 

Müşterimiz, Yeni Binasına da Mevcut Binasındaki Yangın Algılama Sistemini İstiyordu

Robot üretimi üzerine hizmet veren müşterimiz, bu alanda birçok firmaya ekipman desteği sunuyor. Sektöründe dünya devleri arasında sayılan müşterimizin tesisi Şekerpınar Gebze’de bulunuyor. 

Bize çalıştıkları elektrik taahhüt firmasının aracılığıyla ulaştılar. Aktif kullandıkları üretim tesisinin yanındaki araziye yeni bir bina daha yapıyorlar ve 17 yıldır memnuniyetle kullandıkları Yangın Algılama Sistemine ilaveler yapıp genişleterek çalıştırmak istiyorlardı. 

Memnuniyetin Sebebi ZITON Kalitesinden Kaynaklanıyordu

İhtiyaçlarını daha iyi algılamak ve memnuniyetin yüksek olduğu ürünü görmek için bir saha ziyareti gerçekleştirdik. Sistemin ZITON olduğunu gördüğümüzde hem çok hoşumuza gitti hem de rahatladık. Kalitesine yıllardan beri bizim de inandığımız ürün ile karşılaşmak güzeldi.

Kullandıkları panel 2 Loop’luydu ve malzemeler 20 yıl öncesinin ürünleriydi. Yeni bina ve eski binanın tek noktadan kontrol edilmesi isteniyordu. Gerekli kontrolleri yaptık, ZITON’un 4 Loop paneli ve yeni dedektör ve buton serilerini tek sistem çatısı altında başarılı bir şekilde çalıştırıp, teslim ettik.

Bu olay bize istikrarın en güzel örneği olarak kocaman bir ders vermiş oldu. Kalite tesadüf değildir. 

AVEKA Değerli Tedarikçimiz ve Her Zaman Destekçimiz

AVEKA, Yangın Algılama Sistemleri ürün tedariği konusunda çalıştığımız değerli bir tedarikçimiz. Ekipteki tüm arkadaşlar ilgili konularında her zaman destekçimiz oldu, bizler için çok değerliler. Bu proje ve diğer projelerimizde ihtiyaçlarımızı anladıkları ve her türlü desteği vermelerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu devamlılığının örnek projede olduğu gibi uzun yıllar süre gelmesini temenni ediyoruz.

Sistemin Devamlılığını Sağlayabilmemiz Memnuniyetle Sonuçlandı

Müşterimiz, ürünleri değiştirmeden ve kullandıkları sistem üzerinden devamlılığı sağlamamızdan gayet memnun oldu. Bakım süreçlerinde de tarafımızdan hizmet almayı tercih ettiler. 

Gökhan KARAKİRAZ

Doğuş Alarm ve Güvenlik Sistemleri Pazarlama Müdürü


E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Merak ettiğiniz konularda sizlere detaylı bilgi vermekten memnuniyet duyarız