BLOG

Yazan: Bilgitay ÇELİK

AVEKA için 6 Neden

Tüm Yangın ve Can Güvenliği İhtiyaçlarınız için Tek Kaynak

AVEKA Algılama ve Kontrol Teknolojileri sadece yangın ve güvenlik firmalarına ürün ve sistem temin eden bir distribütördür. Firma prensibimiz uyarınca asla Bayi ve Yetkili Satıcılarımızla  rekabet etmiyoruzSon Kullanıcı ve Müteahhit firmalara doğrudan satış yapmıyoruz. AVEKA olarak Son Kullanıcı ve Müteahhit firmalara Türkiye genelinde, Satış Destek ve Teknik Destek eğitimlerini tamamlamış ve sertifikalandırmış profesyonel Yetkili Satıcı firmalarımızla cevap veriyoruz.

Dünyaca ünlü 25’den fazla markanın distribütörlüğünü ve sadece EN54 onaylı ürünlerin satışını yapıyoruz. Gümrüksüz alanları da olan ve İstanbul’da bulunan 3 ayrı depomuzdan stoktan teslimat sunuyoruz. En özel ihtiyaçlara bile cevap veren ürün portföyümüz sayesinde tek kaynaktan çözüm sağlıyoruz. Uçak kargo ile de hızlı teslimat seçenekleri sunuyoruz. Yurt dışı projeleriniz için gümrüksüz alanlarımızda teslimat yaparak maliyet avantajı yaratıyoruz.

Düzenli teknik eğitimlerle satış öncesi ve satış sonrasında bayilerimize tam destek sağlıyoruz. Verdiğimiz eğitimlerden sonra katılımcıları teste tabi tutarak sadece başarılı katılımcıları sertifikalandırıyoruz. Eğitimler sonrası desteğe ihtiyaç duyan bayilerimiz için Teknik Destek personelimiz Telefon ve Uzaktan Bağlantı ile destek sağlıyor.

Eğitimli ve donanımlı satış personelimiz ile Yerinde Keşif, Demo, Projelendirme ve Birlikte Müşteri Ziyareti konularında bayilerimizle karşılıklı güven içerisinde iş geliştiriyoruz.Yetkili Satıcılarımızla müşterilerine en doğru ve en uygun çözümü birlikte oluşturuyoruz.

Sunduğumuz özel finansman ve ödeme koşulları ile finansal olarak tek kaynak ile muhatap olmanızı sağlıyoruz.

Yetkili Satıcı ve bayi sayımızı belirli bir sayıda tutarak projelerde oluşabilecek çakışmaların önüne geçiyoruz. Yetkili Satıcılarımızın karlı ve sürdürülebilir iş yapabilmeleri için proje değerlendirmesi ve özel indirimlerle her türlü teknik ve ticari desteği veriyoruz.

Projelerde Bayilerimize rakip olmadığımız gibi firmamıza gelen Servis ve Bakım taleplerini eğitimlerini tamamlamış Yetkili Satıcılarımıza yönlendiriyoruz. Sistemimizde kayıtlı bulunan ve Yetkili Satıcılarımız tarafından kurulan sistemlere sadece onların adına Yetki Yazısı vererek Servis ve Bakım işlerini korumalarını sağlıyoruz.

AVEKA ile çalışmanın ayrıcalıklarını daha ayrıntılı anlatabilmemiz için bizi arayın, sizin için neler yapabileceğimizi görüşelim.   

 

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Merak ettiğiniz konularda sizlere detaylı bilgi vermekten memnuniyet duyarız