Çözümler

Kamera, Yangın ve Kartlı Geçiş Entegrasyonu

Macroscop Video Yönetim Yazılımı


Basit, işlevsel arayüz tasarımı

Macroscop IP kamera yazılım arayüzü her kullanıcıyı teşvik eden, kurulumu ve yapılandırması 10 dakikadan fazla süre almayan bir yazılımdır. Programın Yapılandırıcı arayüzü ile IP kameraların ağ üzerinde otomatik olarak bulunması imkanı vardır ve kullanıcının sistem ayarlarını yapmasını kolaylaştırır.

Kullanımı Kolay Gezinme

Esnek planlama araçları sayesinde, bir veya birden fazla tesisteki kameraları sürükleyerek taşıyabilirsiniz. Şehrin veya tesisin diyagramlarını yükleyin ve en fazla 10 dakika zaman harcayarak tüm kameralarınızı planın üzerine yerleştirin. Tesisinize ait diyagramı Yapılandırıcı arayüzünde dahili grafik editörde kendiniz de çizebilir veya JPG, BMP, PNG formatlarında resim olarak sisteme yükleyebilirsiniz.

Her Yerden Erişim

Tesislerini sürekli kontrol altında tutmak, her zaman ve her koşulda IP kameralarını izlemek isteyen kullanıcılara yönelik olarak Macroscop mobil cihazlardan erişimi desteklemektedir.

Yangın Alarm Entegrasyonu

Macroscop Video Yönetim Yazılımımızla, Eaton Yangın Alarm Sistemlerimizi entegre ederek, yangın alarmı gelen bölgedeki kameraların görüntülerini otomatik olarak izleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Alarm öncesi ve sonrası için kayıtlarınızda çözünürlük ve resim kayıt oranını arttırarak ayrıntılı inceleme yapabilirsiniz.

SORUNUZ VAR MIYDI ?

AVEKA olarak ürünler hakkındaki tüm merak
ettiklerinizi sizlere hızlı şekilde geri dönüş
yapmak bizi çok mutlu ediyor.

Telefon:

0212 320 32 20

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Gelişmeler duyurular ve yeniliklerden haberdar olmak için
e-bulten listemize abone olun