Çözümler

Erken Algılama için Çok Hassas Dedektörler

SecuriRAS ASD Çok Hassas Hava Çekmeli Duman Algılama

SecuriRAS

SecuriRAS ASD Hava Çekmeli Duman Dedektörü 

Klasik duman algılama sistemlerinin uygulanamayacağı ya da uygulansa da istenilen verimin alınamadığı ortamlar için ideal çözüm hava çekmeli duman algılama sistemleridir. Yüksek tavanlı ve erişimi zor alanlar, toz veya kimyasal buharı bulunan ortamlar, aşırı temiz ortamlar, çok erken ve hassas algılama istenilen kritik alanlar için idela çözüm SecuriRAS ASD yüksek hassasiyetli hava çekmeli duman detektörüdür. Tek bir cihaz ile en geniş kapsama alanını sunan SecuriRAS ASD bu üstün özellikleri ile tamamlandığında dünyanın en büyük havalimanı olacak İstanbul 3. Havalimanı projesinde yolcu salonları ve uçuş kapılarında kullanılmaktadır.

Tek Bir Cihaz ile 5760 m 2  ye Kadar Algılama 

SecuriRAS ASD en güçlü fana sahip hava çekmeli duman algılama sistemidir bu sayede tek bir cihaz ile 5760 m2 ye kadar alanı koruma altına alabilmektedir. Toplam 800m ye kadar boru uzunluğu ve 240 adede kadar algılama deliği desteklemektedir. Bu kadar geniş alanda koruma sağlayacak kadar güçlü olan fan aynı zamanda oldukça sessiz çalışmaktadır 400 pa üzerinde bir basınç oluşturabilen fanın gürültüsü sadece 32 db(A) seviyelerindedir. Bir başka önemli özelliği de paralel olmayan boru tesisatlarında aynı hassasiyette algılama yapabilmesidir.

Standartlara Uygun Tasarım 

EN54-20 standartlarına göre Class A, B ve C uyumlu, VdS ve UL onaylıdır. SecuriRAS ASD PipeFlow yazılımı ile standartlara uygunluğu onaylanmış boru tesisatı uygulama projeleri oluşturulabilmektedir.

SORUNUZ VAR MIYDI ?

AVEKA olarak ürünler hakkındaki tüm merak
ettiklerinizi sizlere hızlı şekilde geri dönüş
yapmak bizi çok mutlu ediyor.

Telefon:

0212 320 32 20

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Gelişmeler duyurular ve yeniliklerden haberdar olmak için
e-bulten listemize abone olun