EEC Electronics

          Tescilli markası dolayısıyla sektörde EEC ELEKTRONİK adı ile tanınmaktadır. Deneyimli kadrosu ve 30 yılı aşan tecrübesi ile Acil Aydınlatma ile ilgili ürünlerin üretimi ve ihracatı konusunda öncü ve lider bir kuruluştur.

          25'i aşan ülkeye kendi markası ile ihracat yaparken yurtiçi ve yurtdışında bulunan birçok firmaya OEM/ODM bazda üretim ve ihracat yaparak ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

          Birçok ürün grubuna göre NEMKO (Norveç), TÜV-Rheinland (Almanya), ENEC-24 (Almanya), EAC (Rusya) ve TSE kalite sertifikaları  bulunmaktadır.

          Kalite Sistem dünyanın en saygın belgelendirme kuruluşlarından birisi olan TÜV-NORD (Almanya) tarafından EN ISO 9001:2008 standardına göre sertifikalandırılmıştır. Ayrıca üretim sistemi ve ürünler  yılda bir TÜV Rheinland (Almanya) tarafından denetlenmektedir. Şirket kendi tasarımları olan aşağıdaki özgün ürünleri üretmektedir;

·         Acil aydınlatma armatürleri

·         Acil yönlendirme armatürleri

·         Acil aydınlatma dönüştürme üniteleri (kitler)

·         Besleme ve akü şarj üniteleri

·         Elektronik aydınlatma ürünleri

·         Led teknolojisi ile ilgili ürünler

·         Özel tasarım ürünler

         Şirket İstanbul’da olup, Yeşilköy Havalimanı, Basın Ekspres yolu, E5 ve E6 çevre yollarına çok yakındır. İleri teknoloji ile donatılmış makine parkı, elektronik mühendisleri, ekonomistler, elektronik teknisyenleri ve uzmanlaşmış işçilerden oluşan yaklaşık 75  kişilik kadrosu ile 2.200 m² kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

           EEC ELECTRONICS enerji tasarrufu ve daha temiz bir çevre için mücadele etmektedir. Bundan dolayı ürünleri emsallerine göre daha fazla enerji tasarrufu sağlayarak kendini daha kısa sürede amorti eden RoHS uyumlu ürünlerdir.

 

 


Ürünler

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Merak ettiğiniz konularda sizlere detaylı bilgi vermekten memnuniyet duyarız