BLOG

Yazan: Cenk CEYLAN

TBH'nin Perakende Deposundaki Başarı Hikayesi

TBH Teknik Bakım ve Yönetim Hizmetleri, 20 yılı aşkın bir süredir teknik çözüm ve danışmanlık sunan deneyimli mühendisler tarafından kurulmuştur. TBH, elektronik güvenlik sistemi, otomasyon ve entegrasyon ihtiyaçlarına yönelik altyapı çözümleri ve ürün tedariki sunmaktadır. Teknik ekibi, ulusal ve uluslararası CCTV, kartlı geçiş, yangın algılama ve bina otomasyon sistemlerinin kurulum ve entegrasyonları ile ilgili eğitimler almıştır. Bugüne dek uygulamasını gerçekleştirdiği yüzlerce proje arasında havaalanı, banka, hastane, alışveriş merkezi, kamu kuruluşu gibi büyük ölçekli altyapı ve güvenlik sistemleri bulunmaktadır.

Perakende Liderine Ülke Çapında Hizmet Veriyoruz

Müşterimiz perakende sektörünün liderinden birisidir. Genel müdürlük binası, depoları ve mağazaları ile ülke genelindeki tüm lokasyonlarında zayıf akım sistemleri için hizmet veriyoruz. 

Müşterimiz, yeni yatırımları olan 63.000 m2’lik depo binalarının yangın algılama sisteminin temini ve tesisi için bizden talepte bulundu. Yangın algılama sisteminin projelendirmesini yaptık ve senaryo açısından yaşadıkları soruna çözüm ürettik.

AVEKA’nın EVERDAY Çözümünü Kullandık 

Müşterimizin sorununa partnerimiz AVEKA’nın EVERDAY ışın tipi dedektörleri ile çözüm sunduk. Önerdiğimiz ışın tipi dedektörler için AVEKA bize teknik doküman ve stoktan hızlı teslim desteği ile yardımcı oldu. Hatta teknik bir iki konuda üretici firmayla doğrudan iletişime geçip bize doğru ve güvenilir bilgiler verdi. Bu durum projeyi hızlı sonuçlandırmamıza ve müşterimize verdiğimiz sözleri daha erken yerine getirmemize imkân sağladı. 

Müşterimizin Güzel Geri Bildirimi Bizi Gururlandırdı

Müşterimiz, bu proje için de doğru ve sağlıklı çözümler sunduğumuzu ve çalışmamızdan çok memnun kaldıklarını bize iletti. Bu güzel geri bildirimler ve işimizi kusursuz teslim edebilmek bizi her zamanki gibi gururlandırdı. 

TBH olarak çözümlerimiz ve uygulamalarımızda müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan bir firmayız. 

Özellikle belirtmek isterim ki, yenilikleri takip eden ve yenilikleri yakalamak için eğitimlere ve insana değer veren bir şirketiz. Hiç bitmeyen eğitimlerimizle sektörümüze örnek olmaya devam edeceğiz. 
E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Merak ettiğiniz konularda sizlere detaylı bilgi vermekten memnuniyet duyarız